Trazim re/mix

Ovde ćete radove naših dragih kolega naći a svi DJ-evi, koji žele svoj rad da predstave, imaju priliku to da urade.
Molimo sve članove da pročitaju Pravila pre nego što svoje fajlove postavljaju, hvala.

Moderator: YUnited Dj's

Trazim re/mix

Postby Oxygen » October 31st, 2007, 8:42 am

Dragi naši članovi,

u poslednje vreme sve česće imate pitanja oko nekih remixa, tj. želite da imate remix od nekih pesama... zato smo odlučili da Vam ovu temu otvorimo, u kojoj možete da pitate da li postoji remix od neke pesme... a mi (ili drugi članovi na našem sajtu) ćemo odgovoriti da li postoji remix i postavićemo ga ukoliko ga imamo... imajte razumevanje da to može potrajati par sata ili dan-dva....
User avatar
Oxygen
YUnited DJ
YUnited DJ
 
Posts: 5228
Joined: October 30th, 2007, 2:41 am
Location: Stuttgart / Kos. Vitina
National Flag:
Serbia

Zeljoteka

Postby aldin_91 » August 18th, 2009, 1:17 am

Hoce li biti sta od te zeljoteke,rekli ste u augustu i septembru,a august polako prolazi,pa....Ili ako mi mozete napraviti remix od pjesme "Uzivaj dok mozes lutko" - Djani,ili ako ima vec da mi objasnite gdje ga mogu skinuti......Hvala unaprijed
Bolje biti muškarac jednu noć nego žena cijeli život
User avatar
aldin_91
Rookie
Rookie
 
Posts: 36
Joined: August 11th, 2009, 7:25 pm

Postby Oxygen » August 18th, 2009, 3:04 am

Ćao ćao,

trenutno je željoteka još zatvorena, iz prostog razloga što je pola ekipa na odmoru a druga polovina zauzeta s poslom i privatnim obavezama. Al' otvorićemo je uskoro ponovo...

Inače, ima dobar remix od te pesme, koji je DJ NASKO za Summer Folk Remix 2007 radio, a postoji i jedan od DJ RUNNER ako se ne varam. Nemam pojma da li to još na MT ili MM ima, al' pogledaću da li ja te remixe još negde imam.
User avatar
Oxygen
YUnited DJ
YUnited DJ
 
Posts: 5228
Joined: October 30th, 2007, 2:41 am
Location: Stuttgart / Kos. Vitina
National Flag:
Serbia

Postby aldin_91 » August 18th, 2009, 12:08 pm

Hvala na informacijama...Nasao sam remix od Dj runnera i skinuo sam ga i odlican je.....jos jednom hvala ;)
Bolje biti muškarac jednu noć nego žena cijeli život
User avatar
aldin_91
Rookie
Rookie
 
Posts: 36
Joined: August 11th, 2009, 7:25 pm

Trazim Remix

Postby Expresso » August 21st, 2009, 1:56 pm

Dakle trazim ovaj remix pa ak neko moze da mi ga ripuje na 128kbs i uploadira na speedy share ili da direktan link za download.jer imam problema tokom skidanja pa da nemoram pol dana cekat da skine.hitno trazim ovaj remix.admini...hitno

Sinan sakic - medena - dj ecstasy remix
User avatar
Expresso
Rookie
Rookie
 
Posts: 61
Joined: May 28th, 2009, 1:01 pm
Location: Osijek

Postby Oxygen » August 21st, 2009, 8:35 pm

Hmmm to je valjda ova verzija.... !! :D

DOWNLOAD

Uživaj... znam da je hitno ali ja nisam čitav dan na sajtu!! :D
User avatar
Oxygen
YUnited DJ
YUnited DJ
 
Posts: 5228
Joined: October 30th, 2007, 2:41 am
Location: Stuttgart / Kos. Vitina
National Flag:
Serbia

Postby Dj_Steefan » August 22nd, 2009, 1:54 am

pozz swima...extra wam owde...hehe ae da ne gnjawim...jel moze od diwlje jagode-marija neki rmx ako uopshte ima...:) pozz
User avatar
Dj_Steefan
Newbie
Newbie
 
Posts: 2
Joined: August 22nd, 2009, 1:09 am

Postby Oxygen » August 22nd, 2009, 3:03 am

Dj_Steefan wrote:pozz swima...extra wam owde...hehe ae da ne gnjawim...jel moze od diwlje jagode-marija neki rmx ako uopshte ima...:) pozz


Hvala i dobro nam došao (i dugo ostao)!! :D

Aj' kad ste ovako krenuli... postaviću remix od pesme "Marija", koji je inače Dj Giovanni iz Hrvatske radio! Meni se remix jako sviđa a sigurno će se i tebi dopasti!! :D

DOWNLOAD
User avatar
Oxygen
YUnited DJ
YUnited DJ
 
Posts: 5228
Joined: October 30th, 2007, 2:41 am
Location: Stuttgart / Kos. Vitina
National Flag:
Serbia

Postby Dj_Steefan » August 23rd, 2009, 1:33 am

Dj Crni Zmaj wrote:
Dj_Steefan wrote:pozz swima...extra wam owde...hehe ae da ne gnjawim...jel moze od diwlje jagode-marija neki rmx ako uopshte ima...:) pozz


Hvala i dobro nam došao (i dugo ostao)!! :D

Aj' kad ste ovako krenuli... postaviću remix od pesme "Marija", koji je inače Dj Giovanni iz Hrvatske radio! Meni se remix jako sviđa a sigurno će se i tebi dopasti!! :D

DOWNLOAD




E brate xwalla ti puno za owo...:)) swaka ti dala! :))
User avatar
Dj_Steefan
Newbie
Newbie
 
Posts: 2
Joined: August 22nd, 2009, 1:09 am

Postby livnoplayer » August 26th, 2009, 9:14 pm

bok daj mozete li mi rec gdje ima jedan rimix od pjesme minut dva od sinana sakica....
User avatar
livnoplayer
Rookie
Rookie
 
Posts: 31
Joined: June 25th, 2009, 11:04 pm

Postby Oxygen » August 26th, 2009, 9:29 pm

Ćao ćao,

ja imam samo jedan remix od te pesme na kompu, a meni se lično sviđa, radio ga Dj Ćelo!! Uživaj!! ;)

DOWNLOAD


Slučajno sam naletio i na sledeći remix, koji je dosta brži (i koji nije po mom ukusu)... uradio ga Dj Jurkan.

DOWNLOAD
User avatar
Oxygen
YUnited DJ
YUnited DJ
 
Posts: 5228
Joined: October 30th, 2007, 2:41 am
Location: Stuttgart / Kos. Vitina
National Flag:
Serbia

Postby livnoplayer » August 27th, 2009, 9:35 pm

Hvala legndeo taj prvi ti je jednostavno zakon a ovaj drugi je samo ubrzan... ima da dobijes cistu peticu i to 100% ako imas ovu pjesmu negdi u remixu Sekib Mujanovic Jedna da voli Druga da boli....

a za ovu dobijas cistu 15
User avatar
livnoplayer
Rookie
Rookie
 
Posts: 31
Joined: June 25th, 2009, 11:04 pm

Postby Oxygen » August 27th, 2009, 10:44 pm

Ima se - može se... hvala Bogu su DJs vredni i DJ Ilija je uradio dobar remix od te pesme, pa nam uživaj!! ;)

DOWNLOAD
User avatar
Oxygen
YUnited DJ
YUnited DJ
 
Posts: 5228
Joined: October 30th, 2007, 2:41 am
Location: Stuttgart / Kos. Vitina
National Flag:
Serbia

Postby livnoplayer » August 28th, 2009, 7:29 pm

super nema vam mane koja da se najdje... cista 5 za tebe svaka casta i hvala
User avatar
livnoplayer
Rookie
Rookie
 
Posts: 31
Joined: June 25th, 2009, 11:04 pm

Postby Tinaa » September 26th, 2009, 3:13 pm

evo rekli su mi ako nes treba u vezi glazbe da tu pisem...
trebala bi dobar mix strane glazbe, house ili techno...jer mi treba za drzavno natjecanje, da osvojim sto bolje mjesto...
pa ako bi mi tko mogao pomoci...:D
nije puno hitno ali do 2 mjeseca iduce godine bih ga trebal imati...
trenutno trazim neke dobre pjesme ali mi bas i ne ide...(house, techno) pa ima li tko kakav prijedlog???
:D

heej....imam jednu zamolbu, ako mozete da mi pomognete...prijateljici mi je uskoro rodendan, i ima jedan pjesma koju ona obozava(Darko Filipovic-Oprosti) i htjela bih jedan rmx za nju ako moze....ako mozete da ubacite mozda "samo za Leu od Martine" ako je moguce...ako ne onda vam ipak hvala :D
pozdrav....
:)

Edit by Dj Crni Zmaj:
Ako želiš nešto dodati, stisni na dugme EDIT pa dodaj rečenice, nije dozvoljeno poruku po poruku da pišeš, hvala.
User avatar
Tinaa
Senior
Senior
 
Posts: 278
Joined: September 24th, 2009, 3:26 pm
Location: Gospic

Next

Return to Domaća DJ-scena

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron